• news
  WSPR w Bydgoszczy poszukuje na czas pandemii COVID-19 pomieszczeń na stacjonowanie ZRM
  

  Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy na czas pandemii COVID-19, poszukuje na terenie miasta Bydgoszcz (preferowane dzielnice: Śródmieście, Czyżkówko, Fordon, Kapuściska), pomieszczeń na stacjonowanie Zespołów Ratownictwa Medycznego.

  Wymagania lokalowe:

  1. Lokal na parterze o powierzchni około 40 m2 składający się z węzła sanitarnego z kabiną prysznicową, pomieszczenia kuchennego oraz minimum  jednego pokoju o powierzchni około 15 m2.
  2. Ogrzewanie CO, ciepła i zimna woda, zasilanie w energię elektryczną – opomiarowane.
  3. Bezkolizyjna komunikacja przez 24 h – wejście i wyjście z obiektu.
  4. Miejsce stacjonowania ambulansu przed budynkiem z możliwością podłączenia do zasilania 230V, o powierzchni około 30 m2 posiadające bezkolizyjną możliwość wjazdu i wyjazdu.
  5. Dopuszcza się lokalizowanie pomieszczeń w budynku o innym przeznaczeniu, pod warunkiem całkowitego wyodrębnienia miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego – od innych pomieszczeń budynku, wykorzystywanych do innych celów, z wyłączeniem węzłów komunikacji pionowej i poziomej w tym budynku, wspólnych dla wszystkich użytkowników, niebędących komunikacją wewnętrzną tego podmiotu.
  6. Mile widziane dedykowane lub współdzielone łącze internetowe ze stałym adresem IP (ewentualnie infrastruktura pozwalająca na podpisanie umowy z dostawcą Internetu).

  Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.: 52 323 04 13, e-mail: sekretariat@wspr.bydgoszcz.pl

  19.04.2020
  data zamieszczenia